Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele zmiękczaczy wody, ze względu na rosnącą popularność tych systemów. Coraz więcej osób postanawia pozbyć się problemu twardej wody w domu i zadbać o swoje AGD, armaturę łazienkową czy własny komfort. Jak jednak znaleźć wartościowe urządzenie wśród tak wielu propozycji? Z pomocą przychodzi polska marka Ecoperla z kolejną serią zmiękczaczy wody Ecoperla Vita!

Eleganckie zmiękczacze wody Ecoperla Vita odpowiednie dla każdego

W serii Ecoperla Vita znajdziemy dwa modele urządzeń w różnych rozmiarach. Większy z nich, czyli Ecoperla Vita 25 idealnie sprawdzi się do domków jednorodzinnych, gdzie zapotrzebowanie na wodę jest duże. 25 litrów żywicy jonowymiennej będzie wydajnym rozwiązaniem nawet dla 4-osobowej rodziny. Mniejsza wersja zmiękczacza wody Ecoperla Vita 12 dedykowana jest natomiast do mniejszych potrzeb – np. dla 2 osób. Idealnie sprawdzi się także do mieszkań, w których miejsce na montaż zmiękczacza wody jest ograniczone.

Więcej o skutkach używania twardej wody w domu znajdziecie w artykule Z czym się wiąże twardość wody i jak zmiękczać wodę?

Ecoperla Vita – prawdziwe perełki wśród zmiękczaczy wody

Polska marka Ecoperla kolejny raz zaskakuje, wypuszczając serię zmiękczaczy wody w oryginalnym wydaniu. Elegancki, funkcjonalny, czarny kabinet z pewnością spodoba się wielu estetom. Oprócz wyjątkowego designu, jego budowa ułatwia eksploatację urządzenia. Posiada szeroki otwór na sól tabletkowaną, zdejmowaną, pół-przezroczystą pokrywę oraz wskaźnik poziomu soli.
Zmiękczacze wody Ecoperla Vita są wyposażone także w najlepsze komponenty! Amerykańska głowica Clack oraz monosferyczne złoże najwyżej klasy zapewnią długoletnią, bezawaryjną i higieniczną pracę stacji. Co więcej, urządzenia są niezwykle oszczędne. Specjalnie opracowany przez markę Ecoperla Perfect System pozwala na ograniczenie zużycia wody oraz soli podczas regeneracji do minimum.

Jak sami widzicie, polska marka Ecoperla ułatwia odpowiedni wybór urządzeń filtracyjnych do indywidualnych potrzeb. Zmiękczacz wody Ecoperla Vita jest tego najlepszym przykładem!