W gąszczu propozycji zmiękczaczy wody łatwo jest się pogubić. W jaki sposób wybrać ten najlepszy model? Oczywiście oprócz zużycia wody w domu, dobrze jest kierować się swoimi potrzebami. Obecnie bardzo często poszukiwane są zmiękczacze wody, które można łatwo kontrolować, a przy okazji są tanie w utrzymaniu. Takimi urządzeniami są zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline, które niedawno miały swoją premierę!

W sklepach internetowych już są do nabycia zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline! Jest to seria, na którą warto zwrócić uwagę! Powstała ona przy kooperacji polskiej marki Ecoperla z międzynarodowym przedsiębiorstwem Pentair. Są to urządzenia, które wpasują się w przestrzeń zarówno w domu, jak i w mieszkaniu, jeśli istnieją na to warunki. Można wybrać jedną z trzech opcji z: 14 ()https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-14/57), 17 (https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-17/569) lub 24 (https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Slimline-24/568) litrami monosferycznej żywicy jonowymiennej.

Ecoperla Slimline – zmiękczacz wody z WiFi dopracowany w detalach

Już na pierwszy rzut oka widać, że zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są doskonale dopracowane. Obudowa ma kompaktowe wymiary, dostęp do zbiornika solanki jest bardzo łatwy. Panel sterujący wraz z wyświetlaczem znajdują się na uchylanym panelu, co dodatkowo ułatwia użytkowanie. Menu jest dostępne w języku polskim. Działaniem zarządza głowica sterująca z elektrozaworami. Dopełnienie stanowi system suchego zbiornika solanki oraz dźwiękowy alarm poziomu soli.

Tanie w eksploatacji zmiękczacze wody z WiFi

Ecoperla Slimline jest serią tanich w eksploatacji zmiękczaczy wody z WiFi. Na regenerację wykorzystywane są minimalne możliwe ilości wody oraz soli regeneracyjnej. O skuteczność i tanią eksploatację dba Ecoperla Perfect System, współdziałający z przepływem przeciwprądowym oraz solankowaniem proporcjonalnym.

Co daje funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline?

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline zostały wyposażone w innowacyjną funkcję WiFi. To właśnie dzięki niej obsługa zmiękczacza wody jest tak prosta i zajmuje minimum czasu! Dzięki instalacji na telefon lub tablet aplikacji ConnectMySoftener można mieć stały dostęp do danych związanych z działaniem zmiękczacza wody. Możemy sprawdzić między innymi: zużycie wody, przepływ wody, skontrolować regeneracje, włączyć tryb urlopowy w zmiękczaczu wody, włączyć powiadomienia o dosypywaniu soli, włączyć powiadomienia o zbliżającej się potrzebie umówienia serwisu.