Monitoring pozycji
Biznes Internet

Dokładny monitoring pozycji w SE Ranking

Osoby, które na co dzień zajmują się marketingiem internetowym, z pewnością z wielu narzędzi przeznaczonych do monitorowania pozycji strony WWW w sieci. Jednym z nich jest SE Rankingi, które jest bardzo dobrym i nowoczesnych rozwiązaniem, które daje mnóstwo możliwości. Czy warto decydować się na zakup takiego pakietu narzędzi SEO?

Czym jest SE Ranking?

SE Ranking to pakiet narzędzi, które umożliwiają monitoring pozycji w wyszukiwarkach, można za jego pośrednictwem przeprowadzić również kompleksowy auty strony, analizę konkurencji oraz słów kluczowych, na które będziemy pozycjonować daną stronę WWW. SE Raking to narzędzie bardzo praktyczne, które oprócz takich rzeczy jak monitoring linków przychodzących ma również sporo dodatkowych funkcji typu Marketing Plan czy White Label. Wszystkie działania są obsługiwane za pośrednictwem jeden platformy, obsługa programu jest bardzo intuicyjna i nie wymaga posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy.

Jakie zalety ma SE Ranking?

Program SE ranking znacznie ułatwia pracę marketerom, ponieważ umożliwia dopasowanie odpowiednich słów kluczowych, filtrowanie i dezawuowanie linków wstecznych, pomaga też w optymalizowaniu jakości publikowanych treści. Dzięki temu można stale monitorować działania pozycjonujące, sprawdzać skuteczność poszczególnych strategii. Jest to narzędzie naprawdę przydatne zarówno dla agencji marketingowych, jak i dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć pod kontrolą zmiany na stronie oraz efektywność prowadzonych działań pozycjonujących. SE Ranking jest w stanie zadbać też o widoczność i aktywność firmy w social mediach, co jest równie ważne i bardzo pozytywnie wpływa na wiarygodność biznesu.

Nie tylko SE Ranking warto mieć

Taka platforma może okazać się bardzo dobrym narzędziem do monitorowania pozycji, jest dedykowana nie tylko doświadczonym osobom, równie dobrze mogą korzystać z niego osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w marketingu internetowych. Narzędzie można testować za darmo przez 14 dni. W sieci można znaleźć kody rabatowe na tę platformę, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, warto szukać ich w Internecie, dzięki temu narzędzie będzie można kupić w niższej cenie. Polecam dodatkowo zainteresować się innym zagranicznym narzędziem SEO o nazwie WebCEO. Jeśli miałbym wybrać tylko jeden to postawiłbym jednak na SE Ranking.

Jagoda Karolak
Oprócz dobrego jedzenia i muzyki od zawsze kocham taniec. Obecnie moją największą pasją jest bachata. W tym kierunku rozwijam się już od 5 lat. Możecie spotkać mnie na różnych kursach i warsztatach, o ile też lubicie takie klimaty. Od 12 miesięcy mam jeszcze jedną wielką miłość - malutką córeczkę Zuzię, która już teraz ma zadatki na zostanie tancerką, jak mama.

4 thoughts on “Dokładny monitoring pozycji w SE Ranking

  1. Od lat używaliśmy w firmie polskiego produktu do monitorowania pozycji, ale autor zapadł się pod ziemię, a oprogramowanie już nie działa. Dlatego szukałem czegoś nowego i tym razem zdecydowaliśmy się na SaaS. Nie dlatego, że wolimy SaaS z miesięcznym abonamentem, ale dlatego, że nic z licencją samodzielną nie było warte zachodu. Sprawdzałem różne narzędzia tego typu. I te polskie i zagraniczne. I decyzja padła na SE Ranking. Oprócz bardzo czytelnego monitoringu to narzędzie posiada szereg innych funkcjonalności, z których korzystam w pracy. Nawet dla samego monitoringu pozycji warto wybrać SE Ranking. Bardzo przydatny jest również monitoring linków przychodzących.

  2. Ja w sumie korzystam z kilku narzędzi do monitorowania pozycji, w tym właśnie z SE Ranking, ale także RankActive oraz RankTrackr. Dlatego aż z 3? Bo mam różne projekty – polskie, angielskie, strony pomocnicze, a także projekty testowe. Najbardziej podoba mi się SE Ranking i z niego korzystam najczęściej. Zresztą do polskich projektów używam właśnie SE Ranking. W sumie mam 2 konta, bo jedno do moich prywatnych projektów, a drugie do firmowych. Po wielu przetestowanych narzędziach do monitorowania pozycji, również tych polskich uważam, że SE Ranking jest najlepszym produktem i do tego nie ogranicza się do monitorowania pozycji, ale posiada szereg przydatnych funkcji jak monitorowanie linków przychodzących oraz automatyczne audyty witryn, czy analiza konkurencji.

    1. Ja dla odmiany testuję AccuRanker oraz SE Ranking właśnie i najprawdopodobniej zostanę przy tym drugim. Nie dlatego, że AccuRanker jest słaby, ale SE Ranking ma po prostu bardziej przyjazny dla mnie interfejs. Potrzebuję w nim mniej czasu, by wszystko ogarnąć wzrokiem i mieć pogląd sytuacji. Natomiast w AccuRanker trwa to wszystko dłużej i ponadto tabele są tak szerokie, że trzeba przewijać dane w poziomie. Nie mówię, że to złe narzędzie, ale jakoś mi na razie SE Ranking leży bardziej i jeśli miałbym dokonać wyboru teraz to właśnie to właśnie na niego by wybór padł.

  3. Od kilku miesięcy SE Ranking to moje ulubione narzędzie do SEO. Najczęściej korzystam oczywiście z monitoringu pozycji, ale nie jest to jedyna funkcja, która zasługuje na podkreślenie. Niejednokrotnie tyłek uratowały mi automatyczne audyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *