Na rynku znaleźć można szereg rozwiązań do filtracji wody w domu. Dużą popularnością cieszą się centralne zmiękczacze wody, a w szczególności nowa seria od polskiej marki Ecoperla Softcab. Dlaczego przykuwają tak dużą uwagę?

Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla. Seria zawiera aż trzy modele z różną pojemnością złoża. Pozwala to na idealny dobór stacji do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Więcej informacji o szkodliwości twardej wody znajdziecie w artykule Twarda woda – wróg Twojego domu!

Najmniejszy z nich to Ecoperla Softcab 12, który idealnie sprawdzi się dla rodzin 2-osobowych bądź niewielkich gospodarstw domowych. Ten niewielki kabinet zmieści się także do głębszych szafek kuchennych.

Kolejny wariant Ecoperla Softcab 25 to dobra alternatywa dla większych, 4-osobowych rodzin. 25 litrów złoża monosferycznego zapewni wydajną i oszczędną pracę nawet przy większym zużyciu wody.

Największy zmiękczacz wody z serii to Ecoperla Softcab 35. 35 litrów złoża jonowymiennego to doskonały wybór dla użytkowników bardzo twardej wody lub wieloosobowych rodzin. Pomimo dużej pojemności złoża oraz wysokiej wydajności, urządzenie nie zajmuje dużo miejsca.

Co znajdziemy w środku kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab?

Komponenty zmiękczaczy wody to ich najważniejszy element, który odpowiada za bezpieczeństwo, higienę oraz bezawaryjność ich pracy. Warto zatem zdecydować się na urządzenie, które jest wyposażone w najwyższej jakości elementy. Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab posiada wysokiej klasy złoże jonowymienne. Ulepszona głowica sterująca oraz wytrzymały kabinet zostały starannie wykonane przez amerykańskiego pioniera wśród producentów na rynku uzdatniania wody – firmę Clack. Co więcej, urządzenia są wyposażone w specjalne systemy oszczędnościowe, które dbają o oszczędność soli i wody wykorzystywanych podczas regeneracji. Wszystkie te elementy sprawiają, że zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły urządzenia, które będą służyły przez długie lata.