Massdrop
Internet Zakupy

Czym jest serwis Massdrop i kto z niego korzysta?

Dowiedz się więcej o platformie Massdrop już teraz. Nie wiesz czym jest serwis Massdrop? A więc czas najwyższy go poznać! Otóż, jest to strona internetowa, dedykowana pasjonatom zakupów po niższych niż zazwyczaj cenach. Platforma ta jednak – o czym należy wspomnieć – nie pokazuje cen osobom niezarejestrowanym, dlatego też warto zalogować się na stronę jak najszybciej! Massdrop bowiem posiada promocje cenowe od dwudziestu nawet do osiemdziesięciu procent.

Różnorodność produktów w serwisie Massdrop

Serwis Massdrop jest znany również ze swojej różnorodności. Można na nim znaleźć setki produktów w kategoriach takich jak zegarki, pielęgnacja ciała, fotografia, gotowanie, technologia, akcesoria męskie, gry na PC, gry karciane i wiele więcej. Użytkownicy zarejestrowani mają do dyspozycji setki produktów, a oprócz tego biorą czynny udział w tworzeniu platformy. Co to oznacza…?

Ty też możesz współtworzyć Massdrop

Serwis Massdrop wychodzi z bardzo ciekawą inicjatywą, ponieważ społeczność ma okazję decydować o produktach, które mogą pojawić się w propozycji sprzedażowej. Zarejestrowani głosują w ankietach, a tym samym mogą zdecydować o tym, co z chęcią zakupią w niższej cenie. Na platformie dostępne są również produkty stworzone przez Massdrop, które znajdują się pod etykietą “Massdrop made”. Oznacza to, że nie są dostępne w żadnym innym, popularnym sklepie.

Kupon rabatowy i promocje cenowe w jednym

Promocje i okazje czekają na zainteresowanych praktycznie na każdym kroku. Rejestrując się, można uzyskać nawet dziesięć dolarów na start. Jest to jednak możliwe wtedy, kiedy klikniemy w link polecający, dostępny od obecnego już użytkownika serwisu. Oprócz tego, kolejną okazją jest dostawa produktów, która wynosi zaledwie około piętnastu dolarów.

Na czym polegają promocje typu flash sales?

Na Massdrop znajdują się również promocje o krótkim czasie okazjonalnym i stanowią one dość znaczna część oferty. Tak zwane “flash sales” trwają maksymalnie kilka dni, ale są często bardzo intensywne, dlatego warto korzystać z nich, póki istnieje taka możliwość.

Jagoda Karolak
Oprócz dobrego jedzenia i muzyki od zawsze kocham taniec. Obecnie moją największą pasją jest bachata. W tym kierunku rozwijam się już od 5 lat. Możecie spotkać mnie na różnych kursach i warsztatach, o ile też lubicie takie klimaty. Od 12 miesięcy mam jeszcze jedną wielką miłość - malutką córeczkę Zuzię, która już teraz ma zadatki na zostanie tancerką, jak mama.

2 thoughts on “Czym jest serwis Massdrop i kto z niego korzysta?

  1. Dlaczego u nas nie ma takich promocji? W Polsce to można liczyć na -10%, maksymalnie do -30% jak się ma szczęście, ale to naprawdę rzadkość. Natomiast na tym Massdrop są promocje rzędu -80%! Słownie minus osiemdziesiąt procent! I nie jest to sztucznie napompowana cena, by potem zrobić większy upust. Mówię konkretnie o słuchawkach, które zamówiłam dla mojego męża. Na amazonie są w promocji -20%, a inne sklepy mają wszędzie pełną cenę. Natomiast na Massdrop miały obniżkę około 80%. Dam znać jak dotrą, za przesyłkę z USA zapłaciłam 15 dolarów, więc bardzo tanio jak na taki dystans. Teraz gorący okres przedświąteczny, więc może iść i miesiąc, zobaczymy.

  2. Szkoda, że w komentarzu nie można wkleić zdjęcia, bo bym jako dowód wstawił fotkę klawiatury, na której piszę komentarz. Kupiłem sobie mechaniczną klawiaturę na Massdrop’ie i to jest po prostu coś niesamowitego. Nie wiedziałem, czym jest klawiatura mechaniczna i czym to się może różnić do pewnego dnia, kiedy to nasza firmowa copywriterka powiedziała mi, że sobie coś takiego ma zamiar kupić. Sprawdziłem w necie zdjęcia i widziałem, że większość tych klawiatur mechanicznych po pierwsze kosztuje miliony, po drugie kiepsko wygląda. Jednak wszedłem w kategorię “mechanical” czy jakoś tak na Massdrop i od razu się zakochałem w jednej klawiaturze. Po 3 minutach zamówienie było opłacone. Polecam Massdrop i polecam klawiatury mechaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *