Dowiedz się więcej o platformie Massdrop już teraz. Nie wiesz czym jest serwis Massdrop? A więc czas najwyższy go poznać! Otóż, jest to strona internetowa, dedykowana pasjonatom zakupów po niższych niż zazwyczaj cenach. Platforma ta jednak – o czym należy wspomnieć – nie pokazuje cen osobom niezarejestrowanym, dlatego też warto zalogować się na stronę jak najszybciej! Massdrop bowiem posiada promocje cenowe od dwudziestu nawet do osiemdziesięciu procent.

Różnorodność produktów w serwisie Massdrop

Serwis Massdrop jest znany również ze swojej różnorodności. Można na nim znaleźć setki produktów w kategoriach takich jak zegarki, pielęgnacja ciała, fotografia, gotowanie, technologia, akcesoria męskie, gry na PC, gry karciane i wiele więcej. Użytkownicy zarejestrowani mają do dyspozycji setki produktów, a oprócz tego biorą czynny udział w tworzeniu platformy. Co to oznacza…?

Ty też możesz współtworzyć Massdrop

Serwis Massdrop wychodzi z bardzo ciekawą inicjatywą, ponieważ społeczność ma okazję decydować o produktach, które mogą pojawić się w propozycji sprzedażowej. Zarejestrowani głosują w ankietach, a tym samym mogą zdecydować o tym, co z chęcią zakupią w niższej cenie. Na platformie dostępne są również produkty stworzone przez Massdrop, które znajdują się pod etykietą „Massdrop made”. Oznacza to, że nie są dostępne w żadnym innym, popularnym sklepie.

Kupon rabatowy i promocje cenowe w jednym

Promocje i okazje czekają na zainteresowanych praktycznie na każdym kroku. Rejestrując się, można uzyskać nawet dziesięć dolarów na start. Jest to jednak możliwe wtedy, kiedy klikniemy w link polecający, dostępny od obecnego już użytkownika serwisu. Oprócz tego, kolejną okazją jest dostawa produktów, która wynosi zaledwie około piętnastu dolarów.

Na czym polegają promocje typu flash sales?

Na Massdrop znajdują się również promocje o krótkim czasie okazjonalnym i stanowią one dość znaczna część oferty. Tak zwane „flash sales” trwają maksymalnie kilka dni, ale są często bardzo intensywne, dlatego warto korzystać z nich, póki istnieje taka możliwość.