Poszukiwanie najlepszych okazji zakupowych zakorzeniło się w naszych umysłach dzięki wielu akcjom promocyjnym różnych producentów, także dzięki oficjalnym wyprzedażom znanych sieci handlowych. Jednak co, kiedy chcemy naprawdę okazyjnie zakupować różnego rodzaju produkty? Bez marży, bez kilkunastu pośredników i bez problemów, to wszystko jest osiągalne! Wystarczy kilka prostych kroków.

Skąd Drop (dawniej Massdrop) ma takie ceny?

Przede wszystkim nie możemy zapominać o tym, że największy zarobek na produktach zagranicznych mają ich importerzy. A co, jeśli można skorzystać z bezpośredniej platformy? Strona Massdrop daje właśnie taką możliwość każdemu zainteresowanemu. Specjalne okazje cenowe dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, jednak sam portal płaci za założenie tam konta. Wiele osób zapewne uzna to za żart i zapyta, jak to możliwe? Nie wystarczy tu zwykła rejestracja, zarejestrować należy się z linku polecającego od aktywnego użytkownika portalu. Budowanie sieci zadowolonych klientów jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto współpracuje bezpośrednio z większymi i mniejszymi producentami.

Towar prosto od producenta

Co do samej bezpośredniej współpracy, najlepszym dowodem na to jest fakt organizowania specjalnych promocji cenowych wyłącznie dla użytkowników tejże strony. Osoby niekorzystające z Drop (dawniej Massdrop), przeglądając inne portale zagraniczne, będą mogły zakupić dany produkty wyłącznie w cenach katalogowych. Doceniając wspomnianą wcześniej sieć zadowolonych klientów raczą oni jednak obniżkami nierzadko powyżej połowy wartości danego produktu. Takie promocje cenowe skutecznie przyciągają kolejnych klientów. W Polsce niestety popularność tego portalu dopiero rośnie i nie każdy z nas miał okazję tam dotrzeć. Warto jest jednak to zrobić z prostego powodu, wysyłka do naszego kraju jest jak najbardziej możliwa i zwykle oferowana jest w cenach niewiele niższych aniżeli te oferowane przez krajowych kurierów. Koszty wysyłki w okolicach 10 dolarów nie są niczym niezwykłym. Jest to nieco ponad trzydzieści złotych! A zdarzają się przesyłki za niecałe 3 dolary. Naprawdę.

Takie ceny tylko na Drop (dawniej Massdrop)

Kiedy mówimy o asortymencie Drop (dawniej Massdrop), nie sposób nie wspomnieć o bardzo wielu różnorodnych produktach. Nie jest to platforma skierowana do wąskiego grona odbiorców, każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś, co będzie dobrze służyło w domu, pracy, samochodzie lub podczas uprawiania sportu. Uniwersalność i ogromne obniżki względem cen regularnych to spełnienie marzeń każdego poszukiwacza zakupowych okazji. Dodatkowo spełniając określone kryteria lub zadania i odwiedzając stronę regularnie możemy liczyć na kupon rabatowy uprawniający do jeszcze większych zniżek. Zaplanowanie zawczasu prezentów i zapłacenie za nie poniżej połowy ceny z półek sklepowych to znaczne obciążenie dla domowego budżetu. Nie można również zapominać o sobie, wiele produktów przy odpowiednim wyczekaniu można kupić nawet za kwotę rzędu 20-30 procent jej wartości. Te przeceny jednak są ekspresowe i towaru brakuje zwykle po kilku godzinach. W ten sposób nagradzani są stali klienci, regularnie odwiedzający Massdrop w poszukiwaniu inspiracji.

Sprawdź najnowsze promocje i oferty specjalne na https://www.kupony.org/sklep/massdrop/. Otrzymaj $10 na zakupy w prezencie.