Miękka woda oszczędza detergenty
Dom

Miękka woda to mniej zużytych detergentów

Marka Ecoperla jest wiodącym na polskim rynku producentem, tworzącym zmiękczacze do wody. Zaś najpopularniejszą serią tych produktów linia Slimline, która dostarcza kompaktowe rozwiązania powszechnego problemu, jakim jest twarda woda.

Zmiękczacz wody Slimline CS

Seria zawiera w sobie kompaktowe zmiękczacze wody, które powstały z myślą o pracy na użytek gospodarstw domowych. Dostępne warianty to: 11, 14, 17, 24 oraz 30 litrów pojemności złoża. Co ważne, serię Slimline CS stworzono dzięki współpracy ze światowym prekursorem w dziedzinie uzdatniania wody- firmą Erie Water Treatment. Produkty z tej serii posiadają przy tym wyjątkowo długi okres gwarancyjny.

Stacja uzdatniająca Ecoperla Slimline CS pracuje w oparciu o niezwykle ekonomiczny system eksploatacyjny. Uzyskana woda posiada jednocześnie wysokie parametry jakości.

Stacja wielofunkcyjna Slimline MMX

Stacja wielofunkcyjna z tej serii należy do nielicznej grupy produktów tej klasy, zamkniętych w niezwykle kompaktowej obudowie. Praca urządzenia odbywa się dzięki wykorzystaniu 24-litrowego złoża markowego – ECOMIX. Charakteryzuje się ono niezwykłą wydajnością, przez co starcza na długi czas systematycznej pracy. Stacja została stworzona na potrzeby gospodarstw domowych, potrzebujących filtracji wody pochodzącej np. ze studni.

Innowacyjny zmiękczacz wody układa się w pięć kompatybilnych ze sobą warstw. Przy czym każda z nich ma za zadanie usuwanie innego rodzaju zanieczyszczenia z wody. Pozbywają się one m.in. amoniaku czy szkodliwych związków organicznych. W efekcie otrzymywana jest woda o wysokich parametrach jakościowych.

Zmiękczacze wody to nie tylko marka Ecoperla, natomiast wybierając spośród urządzeń tej marki masz pewność najwyższej jakości.

Jagoda Karolak
Oprócz dobrego jedzenia i muzyki od zawsze kocham taniec. Obecnie moją największą pasją jest bachata. W tym kierunku rozwijam się już od 5 lat. Możecie spotkać mnie na różnych kursach i warsztatach, o ile też lubicie takie klimaty. Od 12 miesięcy mam jeszcze jedną wielką miłość - malutką córeczkę Zuzię, która już teraz ma zadatki na zostanie tancerką, jak mama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *