Marka Ecoperla jest wiodącym na polskim rynku producentem, tworzącym zmiękczacze do wody. Zaś najpopularniejszą serią tych produktów linia Slimline, która dostarcza kompaktowe rozwiązania powszechnego problemu, jakim jest twarda woda.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline

Seria zawiera w sobie kompaktowe zmiękczacze wody, które powstały z myślą o pracy na użytek gospodarstw domowych. Dostępne warianty to: 14, 17 oraz 24 litry złoża. Co ważne, serię Slimline stworzono dzięki współpracy ze światowym prekursorem w dziedzinie uzdatniania wody – producentem Pentair. Produkty z tej serii posiadają przy tym wyjątkowo długi okres gwarancyjny.

Stacja uzdatniająca Ecoperla Slimline pracuje w oparciu o niezwykle ekonomiczny system eksploatacyjny. Uzyskana woda posiada jednocześnie wysokie parametry jakości.

Najnowsza wersja serii Ecoperla Slimline jest wyposażona w moduł WiFi. Dzięki niemu możemy kontrolować pracę zmiękczacza wody z poziomu swojego smartfona!

Zmiękczacze wody to nie tylko marka Ecoperla, natomiast wybierając spośród urządzeń tej marki masz pewność najwyższej jakości.