NordVPN
Internet

Prywatne, szyfrowane połączenie internetowe

Sieć VPN lub Wirtualna Sieć Prywatna to prywatny i bezpieczny tunel między dwoma lub większą ilością urządzeń. Serwer VPN używany jest do ochrony prywatnego ruchu w sieci przed obcą ingerencją i cenzurą, na jaką jesteśmy narażeni podczas codziennego korzystania z internetu.

Czym jest NordVPN i do czego się stosuje?

VPN opiera się na trzech działaniach: ukrywaj swoją lokalizację i adres IP, szyfruj rozmowy, rób to, co lubisz w internecie bez obaw o podglądanie. Możemy swobodnie korzystać z wszystkich stron bez obaw o to, że ktoś ogląda nasze działania w internecie. Nie musimy martwić się o nasze konto bankowe czy pocztę – serwer VPN zapewnia nam bezpieczeństwo i ochronę wszystkich danych, niezależnie od miejsca z którego korzystamy z naszych zabezpieczonych serwerów.

Czym VPN różni się od proxy?

Serwery VPN różnią się od tych tradycyjnych przede wszystkim bezpieczeństwem. W wypadku proxy go nie mamy i jesteśmy narażeni na ataki hakerów. Nasze dane mogą być wykorzystywane, a strony, jakie oglądamy – stale podglądane przez nieznane nam osoby. Również nasz adres IP jest wyłudzany, a przez to – nasza lokalizacja. Aby zapobiec takim sytuacjom, już dziś wyposażmy się w NordVPN, który ochroni każdy, nawet najmniejszy przesyłany plik i zapewni całkowitą anonimowość w sieci o każdej porze.

Ile kosztuje NordVPN?

Ceny serwerów są wyższe, niż tych tradycyjnych, lecz wyjątkowo korzystne. Zyskujemy bowiem bezpieczeństwo, o jakim nie można mówić w wypadku proxy. I to właśnie różni te dwa serwery. Ze względu na ochronę danych jak i wzrost transakcji wykonywanych w internecie, coraz więcej osób decyduje się na przejście na NordVPN – prywatną sieć, dzięki której wszystko, co robią w internecie pozostaje zabezpieczone i nienarażone na żaden atak. Możemy również zdobyć kupon rabatowy na VPN, dzięki któremu uzyskamy prywatną sieć w niższej cenie na dany okres czasu. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się anonimowością w internecie, niezależnie od tego, z którego miejsca na świecie korzystamy z naszego połączenia. Jako tańszą alternatywę warto wspomnieć Ivacy VPN. Nie jest aż tak popularne jak NordVPN, ale daje radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *