Dom

Mechaniczne filtry Cintropur

Rodzajów filtrów do wody jest całe mnóstwo, aczkolwiek w ostatnim czasie coraz mocniejszą popularnością charakteryzuje się odwrócona osmoza. Czy to znaczy, że osmotyczne filtry do wody są najlepsze? Czy może warto też zwrócić uwagę na mechaniczne filtry do wody takie jak Cintropur belgijskiej produkcji?

Obydwu tych rozwiązań nie powinno się porównywać, gdyż całkowicie inaczej działa odwrócona osmoza niż filtry do wody Cintropur. Inna jest również ich instalacja i kraj, gdzie są wytwarzane. Co prawda co do ostatniego można dywagować, gdyż zapewne też niejakie osmotyczne filtry do wody są robione w Belgii. Jednak najpopularniejsza w naszym kraju odwrócona osmoza to filtr wody z Chin lub okolic. Czuć tę różnicę w jakości wykonania, albowiem filtry do wody Cintropur odróżniają się w porównaniu produktów z Chin. Nie znaczy to, iż odwrócona osmoza jest lewizną, jednak rozbieżność klas widać gołym okiem. Kusząca jak na produkt europejski jest też koszt filtrów do wody Cintropur, gdyż najtańsza wersja to cena poniżej 300 PLN. Tak więc jeśli interesują Cię dobre mechaniczne filtry do wody do mieszkania to zdecydowanie warto przemyśleć zakup właśnie produktów Cintropur.

Jagoda Karolak
Oprócz dobrego jedzenia i muzyki od zawsze kocham taniec. Obecnie moją największą pasją jest bachata. W tym kierunku rozwijam się już od 5 lat. Możecie spotkać mnie na różnych kursach i warsztatach, o ile też lubicie takie klimaty. Od 12 miesięcy mam jeszcze jedną wielką miłość - malutką córeczkę Zuzię, która już teraz ma zadatki na zostanie tancerką, jak mama.