Dom

Zmiękczacz wody Denver Plus 30 zdetronizowany

No i stało się. Najlepiej sprzedający się zmiękczacz wody, Denver Plus 30, został zdetronizowany przez swojego silniejszego brata, zmiękczacz WaterMark 30. Czy to oznacza, że nie warto już kupować Denvera? Oczywiście, że warto.

Wcześniej różnica cenowa między tymi dwoma zmiękczaczami wody wynosiła niemal tysiąc złotych. Oficjalny dystrybutor postanowił zmienić politykę cenową i teraz różnica ta wynosi zaledwie 220 złotych. Dzięki temu sprzedaż zmiękczacza wody WaterMark 30 niebywale wzrosła. Więcej o obu tych zmiękczaczach przeczytasz pod adresem http://pieknydom24.pl/nowosc,3853,jaki-zmiekczacz-wody-wybrac-doradzaja-specjalisci.

Po dwóch ostatnich latach panowania tych zmiękczaczy wody powstaje pytanie co je zastąpi? Czy jest w ogóle taki produkt? Niebawem do sprzedaży trafi Ecoperla Vita, będzie o czym pisać, ale to już w osobnym artykule, do którego już dziś zapraszam.

Jagoda Karolak
Oprócz dobrego jedzenia i muzyki od zawsze kocham taniec. Obecnie moją największą pasją jest bachata. W tym kierunku rozwijam się już od 5 lat. Możecie spotkać mnie na różnych kursach i warsztatach, o ile też lubicie takie klimaty. Od 12 miesięcy mam jeszcze jedną wielką miłość - malutką córeczkę Zuzię, która już teraz ma zadatki na zostanie tancerką, jak mama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *